Apie mus

Esame didelę patirtį turintys savo srities specialistai, galintys pasigirti patenkintų klientų ratu visoje Lietuvoje. Konkurencingomis kainomis siūlome kokybiškus oro kondicionierius – šilumos siurblius, modernia bei patikima technika atliekame visus montavimo darbus. Savo klientams padedame taupyti, siekiame jiems sukurti komfortišką, išskirtinę, ekologišką aplinką kuo mažesnėmis sąnaudomis. Dirbame oro kondicionavimo, vėsinimo, šildymo, vėdinimo srityse. Atliekame projektavimo, montavimo, aptarnavimo ir remonto darbus visoje Lietuvoje – gyvenamosiose, komercinės ar kitokios paskirties patalpose.

Darbams ir iš mūsų įsigytai įrangai suteikiame garantijas (nuo 2 iki 5 metų).

Mes stengiamės patenkinti kiekvieno Kliento poreikius ir atskleisti geriausias mūsų atstovaujamos įrangos savybes. Šilumos siurbliai - tai produktai, kurių ilgaamžiškumas ir darbo naudingumas labai daug priklauso nuo montavimo specialistų bei įrangos priežiūros. Mūsų specialistai visada suteiks kvalifikuotą konsultaciją profesionalų montavimą ir puikią priežiūrą ateityje.
Mūsų pagrindinis tikslas - kokybė, tad montuojant įrangą naudojame tik kokybiškas medžiaga. Siekiant optimalaus galutino varianto domimės naujomis technologijomis, naujienomis montavimo srityje ir visais įmanomai būdais stengiamės pasiekti geriausią rezultatą.

Siūlydami įrangą visada siekiame klientui pateikti geriausios kainos ir kokybės santykį. Atstovaujame pasaulinius įrangos gamintojus, kurie ne vieną dešimtmetį dirba šildymo srityje, todėl esame įpareigoti laikytis visų standartų, atsakingai teikti pasiūlymus ir suteikti visas gamintojo garantijas įrangos eksploatavimo metu.

apie-mus-1.jpg

Teikiame konsultacijas dėl namo šildymo, kondicionavimo ir vėdinimo sistemos įrengimo ir sistemos parinkimo. Mes ne tik sumontuosime Jūsų šilumos siurblį, bet taip pat atliekame:

  • priežiūros darbus;

  • šilumos siurblių montavimą;

  • kondicionavimo sistemos montavimą;

  • vėdinimo sistemos montavimą;

  • paleidimo – derinimo darbus;

  • garantinį ir pogarantinį aptarnavimą;

  • techninį aptarnavimą ir priežiūrą

  • apmokome kaip naudotis sumontuota įranga;

apie-mus-2.jpg

Geriausia mūsų įmonės reklama – atlikti darbai !

Mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kad galėtume savo svetainėje teikti paslaugas ir funkcijas ir kad suprastume jūsų sąveiką su mūsų paslauga. Spustelėdami „Sutinku“ jūs sutinkate su tokių technologijų naudojimu rinkodaros ir analizės tikslais. Žr. Privatumo politiką

Or sign in with:

Palyginti (0 prekės) Mano mėgiamiausi Susisiekite su mumis
Please login first

Or sign in with:

Please login first

Or sign in with: